Işıltılı Yılbaşı İndirimleri
Işıltılı Yılbaşı indirimlerinden yararlan 2021'e tasarrufla başla!

  • En beğenilen mağazalar
  • Kategoriler

Bol İndirimli Yılbaşı Hediyelerini Kaçırma!

İçinde kaybolup gittiğimiz gündelik hayatın boğuculuğunda gülümseyebilmek, neşeyi daimi kılabilmek başlı başına bir sanat aslında. Yeni bir yılı kutlamak da biraz olsun gevşemek ve rahatlamak adına çocuksu bir heyecanla yerine getirdiğimiz eylemlerden birisidir esasında. Dört bir yanımız acı ve hüzünle kaplıyken üşe kalka devirdiğimiz koskoca bir yılın son gününü fırsat bilip bazı şeyleri farklı yaşamak ve hiç olmazsa yaşamdan farklı tatlar almak için çabalamaktan kendimizi alamayız. O günün başka şekilde yaşanması gerektiği konusunda adeta herkes hemfikirdir.

İnternetin olmadığı dönemlerde çocukken ev ahalisiyle birlikte mandalina kokulu yılbaşı akşamlarında televizyonun karşısına geçip çerez ziyafeti çekmek ve sonrasında gecenin ilerleyen saatlerinde tombala oynayarak eğlencenin dibine vururduk. Gecenin kapanışını ise ellerde çeyrek biletlerle Milli Piyango’nun yılbaşı çekilişi izleyerek tamamlardık. Çocuksu hayallerle yeni bir yılın büyülü bir şekilde hayatımızda çarpıcı değişiklikler yapacağını umut ederdik. Aşırı coşkulu geri sayımlardan sonra başlayan bu faklı rakamlı yılın aslında hiçbir şeyin değiştirmediğini anlayıp tatlı bir hüzünle yastığa başımızı koyup uykuya dalardık. Ancak hiçbir zaman yeni yıllardan umudumuzu yitirmedik. Şimdi büyüdük. Etrafımızdaki insanlar ve sosyal hayattaki rollerimiz değişti ya da daha belirginleşti. Bir manada artık başkalarını mutlu edebilme potansiyeline sahip büyük adamlarız…

Hediye İnceliktir!

Kalpleri yumuşatmak, gönülleri almak ve özgüven aşılamak için yılbaşı senede bir gelen bir şans. Dostlarınıza, ailenize, sevdiklerinize sizin için değerli olduklarını hatırlatmak için bir şeyler yapın. Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz. İşin özündeki incelik zaten bunu düşünmekten ileri geliyor. Bu yüzdendir ki sevdiğimiz insanların bizlere hediye ettikleri o bütün ıvır zıvırlara o kadar büyük ve derin manalar yükleyebiliyoruz. Çünkü hızlıca yeni yaşamlara çok kolay şekilde alışıp unutmaya meylederiz. Bu tür hediyeler, anılarımızı tazeleyip geçmişle şimdi arasındaki bağları sağlamlaştırır.

Hangi Mağazalarda Yılbaşı İndirimleri Var?

Beklenmedik anlarda alınan hediyeler çok bazen insanı hayata yeniden bağlar. Yani kim ne derse desin hediyeler hem vereni hem de alanı içten içe çok sevindirir. Önceleri uzaklara bir üzeri yaldızlı kartlara en iyi dileklerimizi yazıp sevdiklerimizin yeni yılını kutlardık. Artık uzaklara erişmek internet sayesinde o kadar kolay ki. Hele ki bir de bambaşka hediyeler arıyorsanız ve bunları daha ucuza satın almak istiyorsanız internet sizin tam bir derya. Zet,Çiçek Sepeti, Hepsiburada, n11 ve Gittidiyorda özgün hediye fikirleri bulabilirsiniz. Markafoni, Morhipo Trendyol ve Boyner gibi birçok online mağaza yılbaşı hediyelerini daha isabetli ve kolay şekilde seçebilmeniz için özel hediye rehberlerini kullanmanıza imkan tanıyor.

Yılbaşı indirimleri sadece hediyelerle sınırlı değil elbette. Tezgahlarında ve depolarında 2020 sezonundan kalan ürünleri ellerinden çıkartıp 2021 sezonunun yeni parçalarına yer açmak isteyen mağazalar da yılbaşına özel olarak indirim kuponu ve hediye çekleri sunuyor. Bu indirim fırsatları sayesinde hem yılbaşı hediyerini hem de yılbaşı kıyafetlerinizi mağaza şubelerinde göremeyeceğiniz fiyatlara satın alabilirsiniz.

Ayakları Sıcak Tutan Fırsatlar!

Kışın iyice kendini göstermesiyle birlikte ayaklara daha fazla önem göstermemiz gerekiyor. Online mağazalardaki bot ve çizme indirimleri gerçek görülmeye değer. FLO, Hotiç, Bambi ve Elle gibi bol çeşit sunan markaların indirim fırsatlarına kesinlikle göz atın.

Yılbaşı İndirim Katalogları İki Tık Ötede!

Yeni yılın en büyük fiyat avantajları kozmetik ve makyaj ürünlerinde oluyor. Gratis, Watsons gibi kozmetik ürün zincirleri geleneksel olarak yılbaşına özel çarpıcı indirimler yapıyorlar. Bütün bu fırsatları indirim katalogları bölümünden çok kolay şekilde takip edebilirsiniz.

Aynı şekile Estee Lauder, Farmasi, Avon ve Clinique gibi kozmetik mağazalarında da 2021’e özel yılbaşı sepetleri ve özel hediye kuponları var.

Yılbaşı Özel Çekilişleri

Yılbaşı çekilişini sadece Milli Piyango yapmıyor elbete. Bazı mağazalarda (örn. Morhipo) yılbaşına özel hediye çeki ve indirim çekilişleri olacak. Bu gibi bütün sıcak fırsatları yakından takip etmek için Türkiye’deki tüm online mağazaların bütün yılbaşı indirimlerini bir araya getirdiğimiz bu sayfayı Aralık ayı sonuna kadar takip edebilirsiniz.