Bilmenizi isteriz ki, sizin verilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Aşağıdaki bilgileri okumanızı rica ediyoruz. Eğer herhangi bir sorunuz olur ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kafanızı karıştıran tüm konuları aydınlığa kavuşturmaya hazırız!

Web sitesinin işleyiş nedeniyle toplanan veriler aşağıdaki şirket tarafından yönetilir ve işlenir:
Web Sitesi Sahibi, AleRabat.com Spółka z o.o. [ltd. şti] Fabryczna 24, 40-611 Katowice/Polonya, VN 9542757135.Web Sitesi Sahibi Kişisel Verilerin Korunması için özel Denetleyici adadı. Onunla iletişime geçmek isterseniz [email protected] e-posta adresine mail atabilirsiniz.

Web sitemizi kullandığınız için IP adresinizden kim olduğunuzu öğrenebiliyoruz. Şüphesiz bu Kişisel Veri kategorisine dahildir.

Eğer e-bültenimize kayıt olduysanız sizin e-posta adresinizi size en iyi indirimleri gönderme ve size daha iyi hizmet verme amacıyla kullanıyor olacağız. E- bültene kayıt olurken isminizi bizimle paylaştıysanız bu bilgi sadece size göndereceğimiz mailleri size özel yapma amacıyla kullanacağız.

Ayrıca, sitemizi kullanırken Web tarayıcınız bize hangi yaş grubuna ait olduğunuz, cinsiyet, konum, hangi cihazdan sitemizi ziyaret ettiğiniz ve sitemizde neler yaptığınız bilgisini veriyor. Bu bilgiler istatistik karakter taşıyor ve sizin kimliğinizi tanımlamamıza izin vermiyor.

Ayrıca, indirim kodlarımızdan faydalanırsanız, alışveriş yaptığınız mağaza bize bu konuda bilgi verecektir. Siparişinizin tarihini, zamanını, değerini ve numarasını bileceğiz. Eğer Web tarayıcınızda Çerezleri kapatmamışsanız bu bilgilere ek sizin cinsiyet, konum, yaş grubu bilgilerinizi de biliyor olacağız. Yine de, bu bilgiler sizin kimliğinizi tanımlamamıza izin vermeyecek.

İstatistik çalışması için Google Analytics hizmetlerini kullanıyoruz. Sistem otomatik olarak çalışır, ancak sizin için yasal sonuçları olabilecek herhangi bir karar vermez.

IP adresinizi size sunduğumuz indirimlere erişebilmeniz için izliyoruz.

E- bültenimize abone olurken verdiğiniz e-posta adresinizi ve adınızı pazarlama amaçlı kullanmaktayız – size mevcut indirimler, etkinlikler, yarışmalar ve bonuslar hakkında bilgi içeren mailler gönderiyor olacağız. Eğer kayıt esnasında isminizi verdiyseniz mesajlarımızı daha da kişiselleştire bilir ve size isminizle hitap edebiliriz.

Diğer tüm bilgileri istatistiksel amaçlı kullanmaktayız. Sitemizi hangi kullanıcıların ziyaret ettiğini bilmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bu istatistiksel bilgiler doğrultusunda web sitemizi iyileştirmemiz gerekir.

Eğer herhangi bir sorunuz var ise Kişisel Verilerin Korunması Denetleyicisine yazabilirsiniz.

Sizin IP adresinizi size hizmet verebilmek için bir sözleşme bazında işliyoruz.  

Pazarlama amaçlı verdiğiniz veriler sizin izninizle tarafımızdan işlenir. Eğer verilerinizin işlenmesini istemiyorsanız onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Onayınızı geri çekmeniz Web sitemizi kullanmanıza herhangi bir kısıtlama getirmeyecektir. Fakat onayınızı geri çekmeniz durumunda bizde özel indirimler hakkında mail almayacaksınız. Ayrıca, onayınızı geri çekmeniz daha önce yaptığınız işlemler sırasında kaydedilen verilerin işlenmesine herhangi bir kısıtlama getirmez.

Gönüllü olarak verdiğiniz veriler ayrıca, istatistiksel ve araştırma amaçlı kullanılır. İşlenmelerinin temeli meşru menfaatimizdir. Web sitemizde neler olduğunu bilmemiz ve web sitemizi sürekli geliştirmeye çalışıyoruz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için, dış ortakların yardımını kullanıyoruz. Kişisel verilerinizi aşağıdakilere aktarıyoruz:1. bağlı kuruluş ağları;

2. analitik programlar;

3. istatistiksel programlar;

4. e-bülten servisi için toplu e-posta hizmetleri;

5. web sitesine hizmet vermek için özel uygulamaları ele alan programlar;

6. hosting hizmetleri.

Ayrıca Amazon Web Hizmetini kullandığımızı da bilmelisiniz. Bu, dünyanın en iyi hosting hizmeti sağlayıcılarından biridir. Bununla birlikte, sunucuları Amerika Birleşik Devletleri'nde Avrupa Birliği sınırları dışındadır. Bu sağlayıcı, en yüksek veri koruma standartlarını sağlar ve ABD'nin kendisi, yüksek düzeyde ayakta duran kapsamlı gizlilik düzenlemelerine sahiptir. Kişisel verileriniz bu nedenle güvenlidir.

Herhangi bir sorunuz, şüpheniz varsa veya daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız [email protected] e-posta adresinden Kişisel Verilerin Korunması Denetleyicimize ulaşabilirsiniz.Bilmenizi isteriz ki:Eğer e-bültene kayıtlıysanız istediğiniz zaman onayınızı geri çekme hakkına sahipsiniz. Onayınızı geri çekmeniz sizin site kullanımınıza herhangi bir kısıtlama getirmeyecek sadece bizden en özel indirimler ve sıcak fırsatlar hakkında e-posta almayacaksınız. Bize mail atarak üyeliğinizi sonlandırabilir ve aşağıda belirttiğimiz isteklerde bulunabilirsiniz:Kişisel verilerinize erişim talep etme;Kullanıcı bilgilerinizi değiştirme ve silme;Bilgilerinizin işlenebilmesi için verdiğiniz onayı geri çekme veye bilgilerinizin işlenmesine kısıtlama getirme;Haklarınızı kullanma;Ayrıca kişisel Verilerin Korunması Yönetmenliğine şikayette bulunabilirsiniz.

Verileriniz sizin ve bizim güvenliğimiz için gerekli olduğu sürece kullanılır.

Bize her zaman ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaya çalışacağız!