Install our free browser plugin that will allow you to:

Be up to date with the latest promotions and discount codes

Save on your purchases in several hundred partner stores

Automatically test all discount codes in the shopping basket with just one click

We've got it ;)
The discount code has been added!

Congratulations, you have just saved: £11.50

Available for your basket:

3 discount codes

Test the codes
 • İndirim Kodu Sana özel

  TurkNet İndirim Kodu!

  Bu indirim kodu TurkNet den alacağınız internette size 1 ay ücretsiz kullanım sağlamaktadır! İnternetinize en avantajlı ve uygun fiyatlarla Turk.net ile ulaşabilirsiniz!

  Belirsiz
  1157
  Kuponu İzleyen
  1157
  Kuponu Kullanan
  Kodu göster
  Fırsata göz at
  kodTestowy
  TurkNet sayfasına git
  Kopyalamak için kodun üstüne tıklayın
  Ve kodu TurkNet sayfasındaki alışveriş sepetindeki kutucuğa yapıştırın

  Koşullar:

  Kupon şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kampanya

  TurkNet 100 Mbps Hızlı ve Kotasız İnternet 85 TL!

  TurkNet beğenmezseniz paranızı da iade ediyor! Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!

  Belirsiz
  279
  Kuponu İzleyen
  279
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kampanya

  TurkNet Kurulum Hizmeti Sadece 66 TL!

  Evinizde internet ve telefon hizmeti yoksa kurulum hizmeti TurkNet’te 99 TL. (Üç ay x 33 TL faturanıza eklenir). Kredi kartı veya banka kartıyla yapılan aboneliklerde ise sadece 66 TL. (Üç ay boyunca ayda 22 TL faturanıza eklenir.)

  Belirsiz
  79
  Kuponu İzleyen
  79
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kullanışlı bilgi

  Tarayıcı eklentimiz sayesinde, alışveriş yaparken otomatik olarak TurkNet mağazasına bir indirim kodu ekleyin!

  Eklentimizi yüklemeniz sadece 30 saniye sürecek ve %100 ücretsiz olarak yararlanacaksınız! Bu sayede alışveriş yaparken tüm indirim kodlarını doğrudan sepette otomatik olarak test edeceksiniz. Denemeye değer, gerçekten işe yarıyor!

  Chrome tarayıcına ekle

TurkNet Kuponlar

Tip İndirim detayları Son kullanma tarihi
Kampanya TurkNet 100 Mbps Hızlı ve Kotasız İnternet 85 TL! Belirsiz
Kampanya TurkNet Kurulum Hizmeti Sadece 66 TL! Belirsiz

TurkNet hizmet iptali ve ücret iadesi

Birçok Telekom operatörünün aksine, TurkNet hız ve kalitesine güvendiği için taahhütsüz paketler sunmakta. Bu paketler doğrultusunda aboneliğinizi koşulsuz şartsız sonlandırabilir ve bunun için hiçbir ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. TurkNet online hizmetlerinde genel olarak faturalandırma tarihi 1 ay olarak belirlenmiştir. Bu doğrultuda; 15 Temmuz’da başlayan üyelikler için ilk faturanızı 15 Ağustos’ta ödersiniz ve devam etme zorunluluğunuz yoktur. 1 ay dolmadan bitirilen üyeliklerde de adınıza herhangi bir fatura kesilmemektedir.
Kaliteli TurkNet müşteri hizmetleri sayesinde internet kotası, hızı veya farklı bir konudaki sıkıntılar için müşteri hizmetleri ile doğrudan temasa geçebilirsiniz. Bu avantajlara rağmen firma sizlere 30 günlük bir cayma hakkı sunmakta. Eğer bu deneme süresi içinde hoşunuza gitmeyen herhangi bir şey olursa, aboneliği iptal ettirebilirsiniz. Peşin olarak ödediğiniz ücretler ise tarafınıza iade edilecektir. İnternete ek olarak alınan telefon paketlerinde de aynı prosedür geçerli olup, aşımlar dışında ücret talebi bulunmamaktadır.
Tamam ama iptal dilekçesini verdikten sonra param ne zaman geri yatırılacak? Endişesine kapılmış olabilirsiniz. Fakat kurumsal firma bu konuda size garanti veriyor. İptal işleminin tamamlanmasının ardından 15 gün içinde ücretiniz iade edilecektir. Söz konusu siparişi kredi kartıyla vermişseniz ücretin o karta yatıracağını, peşin ödemeler için ise belirtilen IBAN adresine iletileceğini hatırlatmak isteriz. Siz de TurkNet online işlemler sayesinde hiçbir belge imzalamadan satın alım yapabileceğiniz gibi bahsettiğimiz bu talepleri de gerçekleştirebilirsiniz.

TurkNet web sitesinden aldığınız hizmeti ücretsiz iade etmek için:

Yukarıda da belirttiğimiz üzere TurkNet indirim kuponu kullansanız da iptal işlemi için herhangi bir bedel talep edilmemekte. İşlemleri başlatmak adına, 30 günlük süre boyunca şirketle irtibata geçmeli, nüfus belgenizin fotokopisi ve iptal dilekçesini ulaştırmalısınız. Yasal zorunluluk nedeniyle tüm bunları faks yoluyla göndermeniz sizin için çok daha güvenli olacaktır. Talep yetkililere ulaştığında şirket sizi arayarak son kez teyit alır ve hizmetinizi 7 gün içinde sonlandırır.

TurkNet indirim kodu nasıl kullanılır?

 • İndirim kodunu seçin ve kopyalayın

 • Kodu mağazanın web sitesindeki sipariş sepetine yapıştırın

 • Daha ucuz alışverişin tadını çıkarın

TurkNet indirim kuponu ile birlikte satın alınan popüler hizmetler

Siz de kullandığınız internet hızını hissetmek isteyenlerden misiniz? O halde TurkNet online hizmetler sayesinde özgürce araştırmalarınızı yapabilir, bir şey izlerken donma ya da kesilme gibi can sıkıcı problemleri ortadan kaldırabilirsiniz. Üstelik tüm bunları yaparken bütçenizi zora sokmanıza da gerek yok. Çünkü TurkNet indirim planları tamamen müşteri gözüyle hazırlanarak her ihtiyaca yetecek türden.
Firmanın bünyesinde başlangıç paketi, profesyonel paket ve ticari paketler gibi en popüler ürünler bulunsa da aslında en büyük başarıyı taahhütsüz hazırladığı hizmetlere borçlu. Çünkü bu faktör; kurumsal bir firmanın rakiplerinin aksine hizmet kalitesine güvendiğini ve kimseyi zorla kendisiyle çalışmak zorunda bırakmadığını kanıtlar nitelikte. Bu nedenle siz de herhangi bir imza atmadan alacağınız hizmetlerinin yanı sıra ücretsiz telefon hattı gibi çok tercih edilen avantajları da inceleyebilirsiniz.
Fiyat bakımından popülerliğe gelecek olursak bahsedebileceğimiz birkaç tür mevcut. Örneğin; TurkNet altyapı sorgulama sayesinde yararlanabileceğiniz AKN’siz internet paketlerinde ilk 3 ay yarı fiyatı ödenirken, Fiber internet 15 aylık alındığı takdirde yine 3 aylık %50 indirim verilmekte. Tüm bunlara bir de modem aboneliği, ev interneti ve veri sağlayıcı ürünlerine özel fırsatlar eklendi mi alışverişin keyfi katbekat artmakta. Siz de aklınıza takılan her türlü soruyu hemen TurkNet müşteri hizmetlerine danışın, interneti günlük hayatı kolaylaştıran bir araca dönüştürmek için geç kalmayın!

TurkNet hakkında kullanıcı yorumları

Product

TurkNet hız konusunda bir numara

Mahalleme TurkNet altyapı geldiğinden beri, yani 6 aydır bu firmayı kullanıyorum. Evde çocuklar olduğu için bütün gün çizgi film açık ve şimdiye kadar asla bir sorun yaşamadım. Zaten TurkNet başvurusu esnasında bunu özellikle belirtmiştim, güvenimi boşa çıkarmadılar. Ayrıca referanslar sayesinde bulunan TurkNet indirim kodu da oldukça işe yarıyor, isteyen olursa seve seve paylaşabilirim.

Avatar
Çiçek Uğurlu

TurkNet hakkında daha fazla bilgi

Yaklaşık 25 senedir ülkemize internet servisi sağlayan TurkNet, gerek uygun fiyatlı teklifleri gerekse yüksek hızlı ürünleri ile teknoloji severlerin gönlüne taht kurmuş durumda. Toplumun her birimine hitap edecek kadar geniş bir kataloğa sahip firma, internet kullanıcılarının kısıtlanmaması ve kendilerini baskı altında hissetmemeleri için elinden gelenin fazlasını yapmakta. Böylece birçok genç kota aşım derdine düşmeden filmler izleyip oyunlar oynarken birçok firma da sosyal medya ağları ve web sitelerinde mevcut problemleri ortadan kaldırmış oluyor.
Çağımızda internet olmadan çoğu aktivitenin gerçekleşmediğini düşünürsek aslında bu konunun ne kadar önemli olduğunu da anlamış oluruz. Fakat yine de piyasada bulunan onlarca firma arasından size uygun olanı seçmek ve gerek işyerindeki gerekse ailedeki her bireyi memnun etmek zor olabilir. Fakat kalitesine %100 güvenen TurkNet hız sorgulama seçeneği sayesinde daha satın almadan bile kafanızdaki tüm soru işaretlerini bitiriyor. Buna ek olarak fiyat düşüşleri elde edebileceğiniz TurkNet indirim kuponu ve arkadaşlarını davet edenlere sağlanan farklı indirimler de ekstra. Tüm bu avantajlara ise şirketin resmi sayfasını takip ederek ulaşmanız mümkün.
Yukarıda bahsettiğimiz gibi kafanız karışıksa, öncelikle tüm kullanıcılara verilen ve 1 aylık ücretsiz internet hizmeti sağlayan indirim kodunu kullanarak işe başlayabilirsiniz. Böylece hız testi TurkNet genel paketlerinden bir tık düşük olsa da 100 mbps limitli bir kullanım elde edebilirsiniz. Bu kodu nereden bulurum? Diye soracak olursanız; sanal mağazadaki kampanyalar bölümünden ilgili alana ulaşmanız mümkün. Sonrasında ise kodu bir kenara not alarak sepet aşamasında girebilir ve 30 günlük keyifli serüvene başlayabilirsiniz. Bu ve buna benzer TurkNet indirim fırsatları için e-bülten üzerinden bizi takip etmeyi de sakın unutmayın.

TurkNet Black Friday'de en büyük indirimler

TurkNet altyapı sorgulama denildiğinde karşınıza yalnızca Türkiye’nin en iyi hizmeti değil aynı zamanda dünya çapında bir kalite çıkmakta. Böylesine büyük kriterlere sahip olan bir firma, elbette küresel çapta kutlanan kampanyalara dahil olarak kendi kulvarına yakışır indirimlerle müşterilerini mutlu ediyor. TurkNet Black Friday fırsatlarıyla kullanıcı memnuniyetini bir adım öteye taşıyan şirket, farklı paketlere özel %50’yi bulan sürprizlerle sizi şaşırtacak!
Henüz siz talep etmeden 1 aylık TurkNet indirim kodu paylaşan bir markanın böylesine büyük bir günde fiyatları ne kadar düşürebileceğini tahmin edebiliyor musunuz? Yalnızca internet değil aynı zamanda telefon iletişimi için de birden fazla seçenek sağlayan şirket, her türlü teknolojiyi kullanılabilir hale getirmek için hesaplı fiyatlarla karşınıza çıkıyor. Siz de altın tepside sunulan bu hizmetlere sahip olurken paranızın cebinizde kalmasının keyfini yaşıyorsunuz. Var mı daha ötesi?

TurkNet Cyber Monday kampanyaları

Uzman kadrosu ve tecrübeli çalışanlarıyla birlikte yıllardır kendini sektöre adamış olan TurkNet iletişim alanındaki gücünü müşteri odaklı faaliyetler ile süslemekte. Bu nedenle kendisini her gün bir adım ileriye taşırken, sizden gelen şikâyet ve talepleri de teker teker inceleyerek göz önünde bulunduruyor. Cyber Monday ise son zamanlarda popülerleşen bir indirim dönemi olduğu için aslında firmanın yine müşterilerine kulak verdiğini söyleyebiliriz.
Tıpkı TurkNet hız testi gibi hayatınızı renklendirecek bu dönemde, yılsonu faturalarından yakınan birçok kişi mutlu olacak. Çünkü hem farklı ödeme seçenekleri hem de çeşit çeşit paketleriyle daima sizi şaşırtmayı başaran marka bu defa kampanyalar sayesinde ekonominize katkı sağlayacak. Siz de hâlihazırda TurkNet hız testinden memnunsanız, aynı kaliteye daha cazip fiyatlar ile sahip olmaya var mısınız?

TurkNet hakkında bilgi

1996 senesinde iletişim ağları sektöründe hizmet sunmak adına kurulan TurkNet, hem bireysel hem de ticari anlaşmalar ile hayatı kolaylaştırmakta. Telefon, IP MPLSVPN, internet ve veri merkezi gibi çeşitli alanlarda avantajlı paketler sunan bu operatör firması, Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmayı hedefliyor. Oluşturduğu güçlü altyapısı sayesinde herhangi bir güvenlik açığına yer vermeyen firma, yurtiçi ve yurtdışı birçok yatırımını her geçen gün arttırmakta. Günümüzün olmazsa olmazı internet, beraberinde çeşitli ek ihtiyaçları da doğurmakta. İşte, TurkNet; alan adın, Windows hosting, e-posta hosting ve Linux hosting gibi birçok hizmeti sunarak bu alandaki tüm açıkları kapatıyor. Üstelik kolay kullanımlı sistemi de oldukça pratik. İnternet sayfasından müşteri numaranızı kullanarak tek tıkla hesabınıza girebilir, satın almak istediğiniz hizmetleri listeleyebilirsiniz. Aynı zamanda paket detayları ve ödeme işlemlerini de buradan yapabilmeniz mümkün. Devamlı müşterilerine net %20 oranda TurkNet indirim fırsatı sunan firma; standart, ticari, başlangıç ve profesyonel paket gibi farklı bütçelere özel ürünler sunmakta. Eğer siz de internette geçirdiğiniz zamanın kaliteli olmasını diliyorsanız, hemen TurkNet hız testine göz atabilir, şahit olacağınız manzaradan sonra hayalinizdeki hizmete ulaşabilirsiniz.

TurkNet Adres

Torun Center Fulya Mahallesi, Büyükdere Caddesi. A Blok No: 74 Şişli
34394 İstanbul

İletişim TurkNet

turk.net
yardım hattı: 0850 288 80 80
e-mail: https://turk.net/iletisim

Ayrıca, en popüler mağazalardaki indirim kodlarına ve tekliflere de göz atın

Marka Özellikleri

 • Üyelik programı
 • Arkadaş önerisi için indirim
 • Haftanın 7 Günü Müşteri Desteği
 • Kolay iade ve değişim
 • Kurulum Hizmeti

Ödeme Seçenekleri

 • Kredi Kartı
 • Taksit Seçeneği

Teslimat Seçenekleri

 • Ücretsiz iade
 • 30 gün içinde iade
 • E-mail ile gönderim

İpuçları ve Püf Noktaları

1. Birçok internet firmasının aksine TurkNet hız kısıtlaması yapmaz ve müşterilere ulaşabilecekleri en yüksek hızı sağlar.

2. Firmanın bünyesine eklediği şeffaflık raporu sayesinde hem altyapı kalitesini hem de hizmet performanslarını kolayca inceleyebilirsiniz. Zaman zaman aksaklıkların da gün yüzüne çıktığı bu rapor aslında şirketin kendisine ne kadar güvendiğinin bir kanıtı niteliğinde.

3. Yaz ayları için bir internet başvurusu yapmayı düşünüyorsanız, TurkNet fatura ödeme kolaylığı ve sözleşmesiz paketleri nedeniyle mutlaka web siteye göz atmalısınız. Çünkü en az 12 aylık taahhütlerin aksine yazlıktaki süreniz bitince aboneliği kolayca kapatır, yalızca kullandığınız hizmetin bedelini ödersiniz.

Top 30
Haziran Ayının Mağazaları

Süresi geçmiş indirim kuponları

TurkNet müşterileri neler düşünüyor?

Senin görüşün
Mağazayı derecelendirin
*en az 50 karakter içermeli
Görüşün için teşekkürler!
Öğe yok