• Kampanya

  Trendyol'da %30 Kerastase İndirimi

  Trendyol Kerastase mağazasında bir çok üründe net %30 indirim! Trendyol indirim kuponuna ihtiyacın olmadan kampanyadan yararlanabilirsin.

  Belirsiz
  91
  Kuponu İzleyen
  91
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kampanya

  Kerastese Ürünleri Morhipo'da %20 İndirimde!

  Dünya markalarını içinde barındıran Morhipo'dan şimdi Kerastese ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik kısa bir süreliğine %20 indirim fırsatıyla! Acele edin!

  Belirsiz
  9
  Kuponu İzleyen
  9
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kampanya

  Kerastese'yi n11'de Keşfedin!

  Saç bakım ürünlerinde bir dünya markası olan Kerastese'yi artık n11'de de bulabilirsiniz. Üstelik ihtiyacınız olan ürünlere bu özel markaya özel birbirinden güzel indirimlerle ulaşabilirsiniz.

  Belirsiz
  4
  Kuponu İzleyen
  4
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kullanışlı bilgi

  Tarayıcı eklentimiz sayesinde, alışveriş yaparken otomatik olarak Kerastase mağazasına bir indirim kodu ekleyin!

  Eklentimizi yüklemeniz sadece 30 saniye sürecek ve %100 ücretsiz olarak yararlanacaksınız! Bu sayede alışveriş yaparken tüm indirim kodlarını doğrudan sepette otomatik olarak test edeceksiniz. Denemeye değer, gerçekten işe yarıyor!

  Chrome tarayıcına ekle

Kerastase Kuponlar

Tip İndirim detayları Son kullanma tarihi
Kampanya Trendyol'da %30 Kerastase İndirimi Belirsiz
Kampanya Kerastese Ürünleri Morhipo'da %20 İndirimde! Belirsiz

Benzer mağazalardaki indirim kodu ve kampanya kuponlarına göz atmaya değer!

Kerastase Saç Bakım Ürünlerini Daha Ucuza  Satın Alabilirsin!

Sağlıklı saç ve saç derisi için profesyonellerin tercihi olan Kerastase, 50 yılı aşkın tecrübesini, ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun serilerle hizmetinize sunuyor.İmajın en önemli ve etkili parçası olan saçlarımızın görünümü bizim hayat şeklimizin ve imajımızın önemli bir parçasıdır. Sadece düzgün görünmesi değil iyi hissettirmesi de hayat kalitemizi ve özgüvenimizi doğrudan etkiler.
Saç sadece saç tellerinden ibaret değildir. Saç derimizin sağlığı hem saçlarımızın sağlığı ve görüntüsünü de doğrudan etkiler. Saç sağlığı ise, uyku kalitesi, beslenme, stres, kısacası hayatımızın düzeni ve kalitesi ile doğrudan orantılı çok boyutlu değişkenlere bağlı hassas bir dengeye sahiptir. Bu nedenle her saç kişiye özel ihtiyaçları beraberinde getirir.
Sizin ve saçınızın ihtiyaçlarını tanıyan, anlayan alanında uzman ve profesyonel ekibi size en uygun Kerastase ürünlerini hazırlar ve sunar.


Kerastase 1964 yılında profesyonel saç bakımına yepyeni standartlar getiren ürünleriyle dönemin önde gelen lüks kuaförlerinin tahtını sallamıştır. Kerastase ürünleri, yenilikçi avant-garde formülasyonuyla eşsizdir. Kerastase ürünleri ile saçlarınızda kökten uca kaliteyi deneyimleyebilirsiniz.
Kerastase profesyonel saç uzmanları, her kadının saçının da kendine özel olduğunun farkındadır ve bu doğrultuda yaptıkları saç ve saç derisi analizleriyle sizi saçınızı daha iyi tanımak ve ona iyi gelecek ritüellerini uygulamanız için doğru ürünlere yönlendirirler.
Kerastase tüm farklı saç türlerine göre geliştirilmiş 8 farklı serisi ve uygulama programlarıyla ihtiyaçlarınıza yönelik desteği ve bakımı sağlar.


Kerastase’ın bu profesyonel yaklaşımının saç bakımı ve kozmetiği alanında fark yaratmasının en önemli nedeni, saçlarımızın hayatımızda ve kendimizi iy hissetmekteki önemini bilmesidir. Bugün kadınların, hizmet kalitesindeki anlayışın gelişmesiyle birlikte beklentileri de giderek yükselmiştir. Kerastase yetkili saç bakım ve tasarım salonlarında müşteriler ilgi odağı olur ve kendilerini olabilecek en rahat ve iyi hissetmeleri için tasarlanmış bu salonlarda hem lüksü hem konforu hem de saçlarındaki sağlıklı yöndeki değişimi tecrübe ederler. Bu özel salonlardaki Kerastase bünyesindeki saç bakım uzmanları tarafından saçınızın türüne ve ihtiyaçlarına uygun bakım ve tasarım uygulamaları yapılır. Bu uygulamalarda sadece profesyonel uygulama için tasarlanan özel ürünler tercih edilir ve böylece tek seansla bile farkı hissedebilirsiniz.
L’oreal bünyesinde bulunan Kerastase özel tasarım saç bakım ürünleri kavramını oluşturan ve başarıyla uygulayan bir saç bakım markasıdır. Ürünlerinin geliştirilme aşamasında sadece klinik düzeyde değerlendirilmez aynı zamanda uygulama ve kullanım bakımını da göz önünde bulundurulmaktadır. Kerastase bu uygulamasına “Couture Styling” adını vermiştir. Bu uygulama klasik Kerastase 3 adımınından oluşur. Bu adımlar sırasıyla:


⦁ Saç banyosu
⦁ Bakım
⦁ Şekillendirici bakım
Kerastase markasına ait seriler ve saçlarınızın ihtiyaçlarına göre geliştirilen bakım serileri:
⦁ Reflection serisi, 3 adımdan oluşan Kerastase bakımının boyalı, ince telli ve hassas saçlar için geliştirilmiştir. Çok yönlü geliştirilen formülüyle hem saç rengini daha uzun süre korur, hem saç yüzeyini pürüzsüzleştirir, aynı zamanda saçınıza bakım yaparak sağlıkla parlamasını ve hacim kazanmasını sağlar. Seri hafif ve hassas boyalı saçlar için ve çok hassas boyalı saçlar için olmak üzere iki farklı alt seriden oluşmaktadır. Her iki seri de klasik Kerastase 3 adım ürünlerinden oluşmaktadır. İnce telli ve boyalı saçlara özel geliştirilmiştir.
⦁ Specifique serisi saç derisinde oluşan sorunlara yönelik geliştirilmiştir.
⦁ Hassas saçlar
⦁ Saç kaybını önlemek için
⦁ Yağlı saç derisi için
⦁ Kepeklenmeye meyilli kuru saç derisi için
Olmak üzere 4 farklı soruna yönelik saç derisini dengeleyerek ihtiyacınız olan bakımı size sağlar.
⦁ Cristalliste serisi sıvı ışık teknolojisi ile ince telli saçlara ışıltılı bir hacim kazandırır. Kuru saçların kırılması, karışması ve hasar görmesini önlemek için geliştirilen bu seri saç kestirmeyi mecburiyet olmaktan çıkarıyor.
⦁ Homme serisi erkeklere özel geliştirilmiştir.
⦁ Normal saçlar
⦁ Yağlı saçlar
⦁ İncelen ve zayıflayan saçlar
⦁ Kepekli saçlar
Olmak üzere 4 farklı saç yapısına yönelik ürünleri bulunmaktadır.


⦁ Resistance serisi, yıpranmaya yepyeni bir boyut kazandırmış saçlar için geliştirilmiş bir seridir. Farklı uygulamalar nedeniyle saç yüzerinden yapısına doğru meydana gelen yıpranma ve aşınmayı onarmak ve önlemek üzere FIBRA-KAP formülünü geliştirmiştir. Bu formül saçı yeniden onardığı gibi ısıyla aktifleşen formülü sayesinde ısıyla yapılan şekillendirme işlemlerinde saçın hasar almasını engeller.
⦁ Elixir Ultimate serisi yoğun olarak içerdiği doğal yağlar sayesinde hem saç bakım uzmanları tarafından hem de evde kendi kendinize uygulayabileceğiniz bir seridir.
⦁ Tüm saç tipleri
⦁ İnce telli ve hassaslaşmış saçlar
⦁ Kalın telli saçlar
⦁ Boyalı saçlar
olmak üzere daha sağlıklı daha ışıltılı saçlara sahip olmak isteyenler için biçilmiş kaftandır.
Densifique, hem erkek hem de kadınların ortak olarak kullanabileceği ilk ayrıcalıklı profesyonel saç bakım serisi olarak 2016 yılına damgasını vuran bu seri saç yoğunluğuna özel olarak geliştirmiş olduğu formülünü saç kalınlığı teknolojisi ile bir araya getirerek saç yapısını sağlıklı yoğunluğa ve dolgunluğa ulaştırır. Bu seri diğer Kerastase serilerinden farklı olarak 4 adımdan oluşmaktadır.
⦁ Erkeklerin saç yoğunluğu kaybı için
⦁ Kadınların saç yoğunluğu kaybı için günlük bakım
⦁ Kadınların saç yoğunluğu kaybı için yoğun bakım
Olmak üzere 3 farklı seri içermektedir.
⦁ Initialiste serisi saçın kaynağından ucuna kadar sağlık canlılık ve parlaklık vadeden Kerastase’ın tek adımdan oluşan tek serisidir. Initialiste serum saçı daha parlak, daha güçlü kılar. 1 aylık uygulama sonrasında saç kökünden itibaren güçlenir ve dayanıklılık kazanır.
Kerastase ürünleri Trendyol, Morhipo, Hepsiburada, adreslerinden ya da Kerastase ürünlerinin ve uzmanlarının yer aldığı saç tasarım merkezleri ve kuaför salonlarından edinebilirsiniz.


Tüm Kerastase indirimlerinden, kampanyalarından ve ayrıcalıklarından yararlanmak için Alerabat.com’un Kerastase sayafasını takip edebilir, tüm güncel indirimlerden tek adresle haberdar olabilirsiniz.

Süresi geçmiş indirim kuponları

Kerastase müşterileri neler düşünüyor?

Senin görüşün
Mağazayı derecelendirin
*en az 50 karakter içermeli
Görüşün için teşekkürler!
Öğe yok