Install our free browser plugin that will allow you to:

Be up to date with the latest promotions and discount codes

Save on your purchases in several hundred partner stores

Automatically test all discount codes in the shopping basket with just one click

We've got it ;)
The discount code has been added!

Congratulations, you have just saved: £11.50

Available for your basket:

3 discount codes

Test the codes
 • Kampanya

  %60 Golden Rose İndirim Fırsatı n11'de!

  Hemen tıklayın ve n11 web mağazasında Golden Rose ürünlerine %60'a varan indirimlerle sahip olmanın tadını çıkarın!

  Belirsiz
  117
  Kuponu İzleyen
  117
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kampanya

  Golden Rose Trendyol'da %50 İndirimde!

  Makyaj alışverişinizi yapmadan Trendyol online mağazasına uğrayın ve Golden Rose indirimli ürünlere göz atmayı unutmayın!

  Belirsiz
  143
  Kuponu İzleyen
  143
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kampanya

  Golden Rose Ürünlerinde %30 İndirim!

  pudralar, fırçalar,ojeler, rujlar, göz kalemleri ve fondöten kategorilerinde seçili ürünlerde %30 indirim fırsatı Watsons online mağazasında başladı! Sen de hemen tıkla ve uygun fiyatlı güzelliğin tadını çıkar!

  Belirsiz
  189
  Kuponu İzleyen
  189
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kampanya

  Golden Rose Ürünleri Artık Morhipo'da!

  golden rose ürünlerini morhipo'da güncel kampanyalar ve ücretsiz kargo fırsatıyla birleştirerek çok daha ucuza alabileceğini sakın unutma!

  Belirsiz
  328
  Kuponu İzleyen
  328
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kullanışlı bilgi

  Tarayıcı eklentimiz sayesinde, alışveriş yaparken otomatik olarak Golden Rose mağazasına bir indirim kodu ekleyin!

  Eklentimizi yüklemeniz sadece 30 saniye sürecek ve %100 ücretsiz olarak yararlanacaksınız! Bu sayede alışveriş yaparken tüm indirim kodlarını doğrudan sepette otomatik olarak test edeceksiniz. Denemeye değer, gerçekten işe yarıyor!

  Chrome tarayıcına ekle

Golden Rose Kuponlar

Tip İndirim detayları Son kullanma tarihi
Kampanya %60 Golden Rose İndirim Fırsatı n11'de! Belirsiz
Kampanya Golden Rose Trendyol'da %50 İndirimde! Belirsiz
Kampanya Golden Rose Ürünlerinde %30 İndirim! Belirsiz

Benzer mağazalardaki indirim kodu ve kampanya kuponlarına göz atmaya değer!

Bugüne özel en sıcak Golden Rose indirim kodu ve kampanya fırsatlarını keşfet!

Son birkaç yıla kadar dünya üzerinde oje denince akla gelen ilk markalar arasında yer alırken son dönemde yaptığı yeniliklerle kozmetik sektörününün trendlerini belirleyen bir markaya dönüştü Golden Rose. Kozmetikte ulaşılabilir kaliteyi müşterilerine sunarken trendleri belirleyen bir marka olması Türk kozmetik sektörü için büyük bir kazanım.  Haliyle  Alerabat olarak, Golden Rose'un Türkiye'de mevcut mağazalar da çıkan indirimli ürünlerini yakınan takip edip seninle paylaşmak bizim için büyük bir zevk. Günümüzde makyaj ve renkli kozmetik, sosyal medyanın etkisiyle genel kabullerin ötesinde bir algıya sahip oldu. Makyaj trendleri teknoloji ile evrilirken tüketici bu bu furyanın hiçbir detayından geri kalmak istemiyor. Bu yüzden makyaj trendlerini takip ederken kaliteden ödün vermeyen ve bütçesinin sınırlarını zorlamak istmeyenlerin ilk tercihidir Golden Rose. Daha ucuza alışveriş yapmak için sitemizde bulabileceğiniz Golden Rose indirim kodu kullanabilirsiniz.

Renkli kozmetik denince akla gelen dudak, göz, ten, tırnak grubunda ürünleriyle tüketicilerine ürün çeşitliliği ve geniş renk seçenekleri sunar. Bunun yanı sıra profesyoneller için makyaj çantaları, makyaj fırçaları ve diğer yardımcı makyaj aksesuarları da ürün grupları arasında yer almaktadır.

Her ürün grubunda fark yaratan, kendi segmentindeki markalar arasında ön plana çıkan, hatta daha yüksek segmentteki markaların ürünlerine kafa tutan bir ya da birkaç ürünü muhakkak var. Bu ürünler makyaj trendlerine göre devinim halindedir. Böylece Golden Rose’un kendi ile yarışan ve bu süreçte kaliteden ödün vermeyen bir marka olduğu söylenebilir.

Son dönemde yeni çıkardığı ve tüketiciden tam not alan birkaç ürünü ve kısa süre içerisinde efsaneleşen ürünlerinden bahsetmek gerekirse:

Golden Rose Velvet Matte Lipstick: Mat ruj furyasına adını altın harflerle yazdıran, her rengi makyaj dünyasında tartışma yaratan bir ruj serisi düşünün. Hafif formülü ile yumuşacık sürülen, mat yapısı ve yoğun renklerine rağmen ağırlık yaratmayan bir ruj düşünün. Üstelik siyahtan mora, kahveden bordoya her rengin en vurucu tonlarını içinde barındıran geniş renk skalasıyla kırmızı, pembe ve nude renklerin her tonunu bulabileceksiniz. Her cilt tonuna, her stile, her konsepte uygun bir ruj bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Her renk öylesine özgün ve çarpıcı ki hepsine sahip olmak isteyeceksiniz. Üstelik şimdi mini boylarıyla çok daha şirin.

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick: Likit mat rujlar, kadife dudakların ölümsüz olmasını isteyenler için bir nimet. Homojen yapılı, kısa sürede kuruyan, kuruyunca sabitlenen, akmayan bulaşmayan formülü ile dayanıklılık ve kalıcılık kavramlarına yepyeni bir soluk getiren likit mat rujlar, esnek aplikatörüyle uygun miktarda ürünün taşmadan düzgün olarak uygulanabilir. Üstelik dudak makyajında ezber bozan yepyeni iddialı ve çarpıcı renkleriyle tüm dikkatleri dudaklara çekecek.

Golden Rose Matte Lipstick Crayon: Bir ruj düşünün hem tek başına çok fonksiyonlu ve vazgeçilmez olsun hem de birçok ürünle birlikte uygulandığında mucizeler yaratsın. Hem uygulaması hem ambalajı pratik olsun. Üstelik çok uygun fiyatlı ve kolay bulunabilir olsun. İmkansız değil. Mucizenin adı sadece Golden Rose Matte Lipstick Crayon. Dudağı kurutmayan yumuşacık formülüyle, yoğun renk verme gücüyle tek adımda pürüzsüz uygulama mükemmel sonuç. Keşfedilmeyi bekeleyen efsane renklerini ister tek başına kullanın isterseniz ombre dudaklarla farkınızı ortaya koyun. İster dudak kalemi, ister kalem ruj; ister işbirlikçi, ister başrol. Tek ürünle çok amaçlı kullanım. Ombre görünüm için dudak kalemi ile çerçevelediğiniz dudaklarınızı Golden Rose Liquid Matte rujlarla belirginleştirin ve iç kısmına Golden Rose Matte Lipstick Crayon uygulayın. Hem mat hem kalıcı hem dikkat çekici hem de farklı görünümüyle dudaklarınız farkınızı ortaya koyacaktır. Sade ama özenli ve bakımlı görünümden ödün vermeyenler için de ideal. Günlük koşuşturma içinde bile yenilemek çok kolay.

Golden Rose Dudak Kalemleri:  Dudak makyajının en sessiz kahramanları dudak kalemleri. Son dönemde kıymetleri yeniden bilindi ve makyaj dünyasında hak ettikleri değeri görmeye başladılar. Golden Rose da dudak kalemlerine hak ettikleri değeri, farklı kullanımlar için yepyeni versiyonlarını üreterek verdi.

Golden Rose Lipliner: Klasik dudak kaleminin o vakur hali. Sürümü kolay ancak karakterli yapısıyla çizgisini belli eder. Rujlara mat ve kalıcı bir alt yapı sağlar. Geniş renk skalasıyla hem metalik hem sedefli hem mat rujlara uyum gösteren çeşitliliğe sahiptir.

Golden Rose Dream Lips Lipliner: Yumuşak yapısı hafif formülü ile yeni nesil dudak kalemlerinin en modern temsilcisi ve rujlarınızın en kadim dostu, makyaj çantanızın vazgeçilmezi olacaklar. 

Golden Rose indirim kodu ve kampanyaları nasıl kullanılır ?

Kozmetik ürünü satan mağazalar arasında ilk beşe koyabileceğimiz Golden Rose Türkiye'de önemli yere sahip. %60'a varan indirimler sunan Golden Rose kampanyalarından ve indirim kodlarından alerabat.com/tr'yi takip ederek haberdar olabilirsiniz. Zamanla sitemizde %15, %20 Golden Rose indrim kodu bulabilirsniz.  Ayrıca, tüm diğer Golden Rose indirim kampanyalarını da sitemizden takip edebilirsiniz. İndirim kodu kullanarak aşağıdaki ürünler daha ucuza ala bilirsiniz. 

Golden Rose Waterproof Lipliner Pencil: Bir dudak kaleminden beklediğiniz herşey tek bir üründe vücut bulmuş olabilir. Asansörlü ambalajı sayesinde kalemtraş gerektirmeyen, kilitli kapağı ve güven veren tasarımıyla çantanızda kötü sürprizler yaşatmayan bir kalem. Hepsi bu kadar mı elbette değil. Yumuşacık yapısı, kullanışlı ve birbirinden güzel renkleri ile rujlarınızı kıskandıracak. Üstelik suya dayanıklı formülü ile hem dayanıklı hem kalıcıdır. Dudak dokusuyla bütünleşir.

Golden Rose Lip Barrier Transparent Lip Pencil: uygulaması dikkat isteyen koyu renkli rujların, yumuşak formüllü rujların ve glossların dudak çizgisisin dışına akma, taşma, bulaşma ve dağılmasını önlemek için tasarlanmıştır. Renksiz olduğu için her renk ruj ile uyum sağlar. Dahası E vitamini ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde yumuşak yapılıdır dudaklarda ağırlık hissi oluşturmaz. Rujlarınızla bütünleşir. Makyajınıza uygun olarak seçtiğiniz ruju uygulamadan önce dudak çizginizin dışına sürmeniz yeterli.

Golden Rose Miracle Pencil Contour Lips Brigthen Eye Look: Çok amaçlı kullanım için tasarlanmış formülü ile ister rujunuzu daha vurucu hale getimek için rujdan sonra dudak çerçevenize ve dudak çukurunuza uygulayın, ister göz içinize aydınlatıcı olarak uygulayın. Ten rengine uyum sağlayan kremsi yapılı kolay sürülebilen bu kalem de vazgeçilmezleriniz arasına girecek.

Golden Rose Concealer & Camuflage Cream Palette: Cilt kusurlarını kapatmak ve cilt yüzeyindeki renkl eşitsizliklerini dengelemek için faklı ihityaçlara yönelik oluşturulmuş iki farklı kapatıcı paleti. Her palette birbirinden farklı 6 renkte, krem yapıda, kapatıcılığı yüksek kapatıcı bulunmakta. Özel formülü sayesinde ince yapılı olmasına rağmen örtücülüğü yüksektir. Üstelik uygulama kolaylığı da sağlar. Her türlü ten ürünüyle kolayca bütünleşir.

Golden Rose Contour Powder Kit: Kontür, bronzer ve aydınlatıcıyı bir arada içeren 3’lü palet yüzünüzün karakteristik ifadesini yumuşak geçişlerle ortaya koymanızı sağlar. Gölge ve aydınlık ile boyutlandırılmış bir yüz için 3’lü paletler vazgeçilmez ancak içediği renklerin tüm cilt tonları için uygun olması, yapısının ışık ve gölge arasında yumuşak bir geçiş sağlaması da ayrıca önemli. Bu palet, bilinçli bir makyaj meraklısının aradığı tüm ayrıcalıklara sahip.

Golden Rose Highlighter Stick: Yine çok amaçlı yine şirinliği ve ihtişamı ile işlevsilliği kadar gönüllerde yer eden bir başka ürün. Yumuşacık yapısı, dozunda ve asil ışıltısı ile aydınlatmak belirginleştirmek istediğiniz her yere ışığı taşıyacak olan bir şaheser. Çok amaçlı kullanıma uygun pratik ve sağlam tasarlanmış ambalajı ile vazgeçilmeziniz olacak.


Golden Rose’un güzellik dünyasına armağan ettiği ve piyasaya sürüldüğünden itibaren makyajseverlerin vazgeçilmezi olan ürünlerinden kısaca bahsettik.  Daha fazlasına hem markanın kendi sitesinden hem de web sitemizdeki  Trendyol, Morhipo, Markafoni, Cosmetica, n11.com, Hepsiburada'nın indirim kuponları   fırsatları üzerinden kolayca ulaşabilirsin. 

Ayrıca, en popüler mağazalardaki indirim kodlarına ve tekliflere de göz atın

Marka Özellikleri

 • Üyelik programı
 • Sık sık gerçekleşen indirim kampanyaları
 • Kolay iade ve değişim

Ödeme Seçenekleri

 • Kredi Kartı
 • Havale/EFT/BKM Express

Teslimat Seçenekleri

 • Ücretsiz teslimat
 • Ücretsiz iade
 • 7 gün içinde iade
 • Kurye / posta ile teslimat
 • Standart kargo

Top 30
Aralık Ayının Mağazaları

Süresi geçmiş indirim kuponları

Golden Rose müşterileri neler düşünüyor?

Senin görüşün
Mağazayı derecelendirin
*en az 50 karakter içermeli
Görüşün için teşekkürler!
Öğe yok