• Kampanya

  Çok Satan Kitaplarda %30 İndirim Fırsatı!

  sabahattin ali, orhan pamuk, murat menteş gibi yazarların kitaplarının da yer aldığı yüzlerce eserde %30'u aşan indirimli fiyatları kaçırma!

  Belirsiz
  104
  Kuponu İzleyen
  104
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Ücretsiz Kargo

  Bezelye'de Ücretsiz Kargo Avantajı!

  Bezelye.com'da yaptığınız tüm alışverişlerde herhangi bir alt limit olmaksızın ücretsiz kargodan faydalanmak için sen de hemen tıkla ve ayrıcalıklı alışverişin tadını çıkar!

  Belirsiz
  18
  Kuponu İzleyen
  18
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kampanya

  Bezelye'de Popüler Ürünleri Keşfet!

  Sen de evini döşerken en popüler ürünleri merak edenlerdensen hemen tıkla ve bezelye'de trend ürünleri keşfet! Evine ilham kaynağı bulmak için daha fazla bekleme!

  Belirsiz
  5
  Kuponu İzleyen
  5
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kullanışlı bilgi

  Tarayıcı eklentimiz sayesinde, alışveriş yaparken otomatik olarak Bezelye mağazasına bir indirim kodu ekleyin!

  Eklentimizi yüklemeniz sadece 30 saniye sürecek ve %100 ücretsiz olarak yararlanacaksınız! Bu sayede alışveriş yaparken tüm indirim kodlarını doğrudan sepette otomatik olarak test edeceksiniz. Denemeye değer, gerçekten işe yarıyor!

  Chrome tarayıcına ekle

Bezelye Kuponlar

Tip İndirim detayları Son kullanma tarihi
Kampanya Çok Satan Kitaplarda %30 İndirim Fırsatı! Belirsiz

Benzer mağazalardaki indirim kodu ve kampanya kuponlarına göz atmaya değer!

 Bezelye.com mağazasının bugüne özel indirim kodu fırsatlarını kaçırma!

Son dönemin yükselen trendlerinden biri de e- ticaret siteleri elbette. Dünya çapında yaklaşık 20 yıldır uygulanan bu elektronik ortamda alışveriş geleneği, ülkemizde ancak son dönemde yaygınlaşmaya başlamıştır. Bunun nedeni ise büyük ölçüde siber uygulamaların ve işlemlerin yarattığı güvenlik endişenin yarattığı boşluktu. Yeniliklere daha kolay adapte olan ya da modern yaşamın getirilerine daha açık yaşayan, bu gibi innovatif atılımlara meraklı olan insanlar, alışveriş networkünü daha geniş yelpazede tutmak isteyen geekler, gereksinimleri dışında alışveriş yapmayan, alışverişin eylemsel boyutundan yüksünenler için bir nimet olan bu uygulama gerek insanların geleneksel davranış ve alışkanlıklarını değiştirmeden önce gösterdikleri direnç, gerek firmaların online alışveriş sektörüne dair gerekli tecrübe ve akreditasyonunun bulunmaması, gerekse yaşanan küçük tatsız tecrübelerin büyük yankı ve korku uyandırması sonucu ülkemizde online alışveriş son 5 yıllık süreçte toplum tabanına yayıldı ve artan rağbet üzerine pıtırak gibi yeni alışveriş siteleri kurulmaya başladı. Elbette ki sadece bir site kurmak ile işin bitmediği aşikardı, yukarıda bahsedilen endişeler bu sektörde artan ivme ile birden azalmadı bilakis arttı ancak artık her iki taraf da, hem hizmeti sunan site yetkilileri hem de müşteriler, bu gibi sorunlarda nasıl davranması gerektiğini öğrenmişti ve yine her iki taraf ilk ürkekliğini attıktan sonra aslında bu alanda daha korkusuz ve hızlı ilerleme kaydetti. Bezelye indirim kodu kullanarak alışverişinizi daha ucuza getirebilirsiniz.


Bugün ise gelinen noktada online alışveriş hizmeti veren şirketlerde ön plana çıkan ne yaptıkları indirimler, ne sundukları ürün yelpazesinin genişliği, ne ödeme kolaylığı. Evet, çünkü artık bunların aslında pazarlama stratejileri geliştirilirken göz önünde bulundurulması gereken olağan detaylar olduğunun herkes farkında, dolayısıyla bu detaylarla rakiplerinin arasından sıyrılmak mümkün değil. Peki nedir sizi onlarca diğer seçenek içinde bir adım öne çıkaracak, ayrıcalıklı kılacak olan? Elbette ki müşteriye sunduğunuz güvenlik hissi ve şeffaflık. Sadece bir grup hevesli girişimcinin teknik altyapı sağlayıcılarıyla suya sabuna dokunmadan yapılan işlerin o kadar uzun ömürlü olmadığını yatırımcı da tüketici de biliyor. Her ne kadar sanal platformda gerçekleşse de yapılan işin ticaret olduğunu ve bunun her iki taraf için de bağlayıcı yükümlülükler ve haklarının korunarak yürütülmesi gerektiğini herkesin malumu. Dahası ticaret tarihler boyunca insanlığın en yaygın uğraşı olarak etiğini ve kurallarını oluşturuyor. Ticaretin yapılış şekli zaman içinde değişim gösterse de etiği bu devinime ayak uyduruyor.

Bezelye Neden Güvenilir Bir Mağaza?


Kimileri tecrübeleri kimileri ise garantici olmaları nedeniyle online alışveriş serüvenine hala mesafeli insanlar var. İşte bu noktada tüm bu endişelerinizi giderebilecek ve yaklaşık 3 yıldır hizmet veren yeni bir online alışveriş sitesinden bahsedeceğiz sizlere, bezelye.com . Bezelye.com, Türk Patent ve Marka Kurumu tescil numarası ve tescil belgesini, müşterilerine kesmiş olduğu resmi fatura örneğini, şirket olarak bağlı bulunduğu vergi dairesini ve vergi levhasını, ödeme esnasında müşterilerinin ödeme bilgilerini hangi sistemlerle koruduğunu ve güvence altına aldığını, satışa sunduğun ürünlerin tabi oldukları garanti mercilerini, iade prosedürünü ve oluşabilecek herhangi bir sorunda anında müşterileri yönlendirmek ve alışveriş yapsın yapmasın sitelerini ziyaret eden herkesi verdikleri hizmet hakkında detaylı olarak bililendiren bir canlı destek hattına sahip bir e-ticaret sitesidir. Televizyonlarda reklamları dönen, en yaygın bildiğimiz e-ticaret sitelerinin aksine bezelye.com aralık 2014 yılından beri on binlerce müşteriye hizmet veren bir site olmasına rağmen henüz hiçbir müşterini mağdur etmediğini sitesinde gururla beyan eder.

Bezelye.com'da

 • Elektronik
 • Kitap
 • Müzik Aletleri
 • Aydınlatma
 • Oto Aksesuar
 • Ev ve Mutfak
 • Saat
 • Anne & Bebek


olmak üzere 8 farklı kategoride ürün sunmaktadır. Yedek parça ve yan sanayi olarak ihtiyaç duyulabilecek geniş ölçüde ürün için outlet başlığı altında ürünler sunmaktadır.

Dünyanın her yerinden bezelye.com üzerinden online alıveriş yapabilirsiniz. Online alışverişlerinizde kredi kartı, havale, nakit ödeme, mail order gibi farklı ödeme seçeneklerinden tercih ettiğinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz bir ürünü [email protected] adresine email yoluyla ya da 0850 304 26 96 nolu telefonunu arayarak ulaştırabilirsiniz.


Ürünlerine her geçen gün yenilerini eklerken diğer yandan halihazırda satış hizmeti verdiği ürünlerde orijinal ürün garantisini, satış sonrası hizmet prosedürlerini, satış öncesi ürünü en avantajlı fiyattan alma ayrıcalığını sunan bir alışveriş mecrasıdır. Bu yönüyle aslında e-ticareti ülkemizde layıkıyla yapmak ve toplumda benimsenmesini ve tercih edilmesini sağlamak gibi bir misyona da sahiplerdir. Bilinen markaların ve ürünlerin yanı sıra oldukça ayrıcalıklı ve farklı ürün gruplarını da sunmaktadır. Ana akımın dışına çıkmak yeni ürünler denemek ve kullandığı ürünlerde işlevsellik kadar dinamik kullanışlı tasarımlarla da fark yaratmak isteyenlerin de tercih edeceği bir site olduğunu web sitelerine ve ürünlerine şöyle bir göz gezdirdiğinizde fark edeceksiniz.


Amma anlattın neymiş bu bezelye diyenler için adresi:  www.bezelye.com

Kimdir nedir diyenler için resmi ünvanı:

Bezelye Teknoloji Elektronik Ticaret Ltd. Şti.
Yeri yurdu yok mu bu çocukların diyenler için adres Yeşilköy Mahallesi Atatürk Caddesi EGS Business Park B-2 Blok No: 12 Bakırköy / İstanbul
Her konuda bilgi almak için: [email protected]
Adettendir telefon numarasını da yazalım tekrardan 0850 304 26 96
Müşterileri için güzel sürprizler yapmayı seven bezelye.com'un fırsatları hakkında alerabat.com e-bültenden bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca, en popüler mağazalardaki indirim kodlarına ve tekliflere de göz atın

Marka Özellikleri

 • Üyelik programı
 • Sık sık gerçekleşen indirim kampanyaları
 • Haftanın 7 Günü Müşteri Desteği
 • Kolay iade ve değişim

Ödeme Seçenekleri

 • Kredi Kartı
 • Banka Kartı
 • Havale/EFT/BKM Express
 • Taksit Seçeneği

Teslimat Seçenekleri

 • Ücretsiz teslimat
 • Ücretsiz iade
 • 14 gün içinde iade
 • Kurye / posta ile teslimat

Top 30
Kasım Ayının Mağazaları

Bezelye müşterileri neler düşünüyor?

Senin görüşün
Mağazayı derecelendirin
*en az 50 karakter içermeli
Görüşün için teşekkürler!
Öğe yok