Install our free browser plugin that will allow you to:

Be up to date with the latest promotions and discount codes

Save on your purchases in several hundred partner stores

Automatically test all discount codes in the shopping basket with just one click

We've got it ;)
The discount code has been added!

Congratulations, you have just saved: £11.50

Available for your basket:

3 discount codes

Test the codes
 • Kampanya Önerilen

  %15 Reebok İndirim Fırsatı!

  Reebok Online Shop’tan yapılacak üyelik sonrası ilk alışverişte ve yalnızca sezon ürünü alışverişlerinde geçerlidir. Bu indirim diğer kampanya, kupon ve indirimlerle birlikte kullanılamaz. Firma herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin indirim koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Reebok indirim kodu gerekmemektedir!

  Belirsiz
  424
  Kuponu İzleyen
  424
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Ücretsiz Kargo

  Reebok Ücretsiz Kargo Kampanyası!

  Ayakkabı alışverişlerini reebok resmi online mağazasından yaptığın zaman sepetinde en az 125 tl'lik bir ürün varsa gönderim için ayrıca ödeme yapmana gerek kalmıyor.

  Belirsiz
  104
  Kuponu İzleyen
  104
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kampanya

  Reebook Seri Sonu Ürünleri %60'a Varan İndirimlerle Satışta!

  yepyeni yürüyüş, koşu ve spor ayakkabıllarda seri sonuna özel çarpıcı fiyatları Reebok indirim kodu gerekmeksizin burada bulabilirsiniz!

  Belirsiz
  51
  Kuponu İzleyen
  51
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kullanışlı bilgi

  Tarayıcı eklentimiz sayesinde, alışveriş yaparken otomatik olarak Reebok mağazasına bir indirim kodu ekleyin!

  Eklentimizi yüklemeniz sadece 30 saniye sürecek ve %100 ücretsiz olarak yararlanacaksınız! Bu sayede alışveriş yaparken tüm indirim kodlarını doğrudan sepette otomatik olarak test edeceksiniz. Denemeye değer, gerçekten işe yarıyor!

  Chrome tarayıcına ekle

Reebok Kuponlar

Tip İndirim detayları Son kullanma tarihi
Kampanya %15 Reebok İndirim Fırsatı! Belirsiz
Kampanya Reebook Seri Sonu Ürünleri %60'a Varan İndirimlerle Satışta! Belirsiz

Benzer mağazalardaki indirim kodu ve kampanya kuponlarına göz atmaya değer!

Reebok Ürün İadeleri

Reebok’ta ürün iadeleri son derece kolaydır ve müşterilerinde memnuniyet uyandırmaktadır. 30 gün boyunca Reebok’ta satın aldığınız ürünleri hiçbir gerekçe göstermeden iade edebilirsiniz. Reebok’ta iade prosedürleri tamamen ücretsizdir. Ürünlerin kullanılmamış olması, eksiksiz bir şekilde iade edilmesi ve orijinal paketinde gönderilmesi iadenizin kabul edilmesi için yeterlidir. Reebok iade sürecinin her aşamasında müşterilerini iletişim bilgileri üzerinden bilgilendirmektedir. Üstelik Reebok indirim kodu kullanarak satın aldığınız ürünleri iade ettiyseniz ürün başına kullanılan oranda Reebok indirim kodu iadesi de gerçekleşecek, Reebok indirimleriniz boşa gitmeyecektir.

Reebok Hatalı Ürün İadeleri

Ürünlerinin satış sonrasında da arkasında duran Reebok’ta ürünler garantilidir. Reebok spor ayakkabı ve giyim ürünlerinde teslim aldıktan sonra ya da bir süre kullanımın sonrasında ön görülemez bir hata oluşması durumunda Reebok ile iletişime geçip süreci başlatmanız size yardımcı olunması için yeterlidir. İletişim başlatıldıktan sonra Reebok hatalı ürünleri göndermeniz için destek sağlayacaktır. Ardından ürünler hızlıca incelenecek ve talebinize göre değişim, iade ya da Reebok indirim kuponu sunulacaktır. Reebok yaşanan bu olumsuzluğu olumlu bir deneyime dönüştürmek için gereken tüm işlemleri gerçekleştirecek ve alışverişinizden memnun olmanızı sağlayacaktır.

Reebok indirim kodu nasıl kullanılır?

 • İndirim kodunu seçin ve kopyalayın

 • Kodu mağazanın web sitesindeki sipariş sepetine yapıştırın

 • Daha ucuz alışverişin tadını çıkarın

Reebok’ta Öne Çıkan Ürünler

1-) Reebok Club C 85 Ayakkabı

Reebok Club C 85 sade ve zarif bir tasarımın dikkat çekici detaylarla birleşmesiyle ortaya çıkmıştır. Tenis ayakkabısı tarzında tasarlanan Reebok Club C 85’in bu modeli kadınlar için de erkekler için de mevcuttur. Kadınlar için olan görseldeki Reebok Club C 85 35,5 ile 40,5 numaralar arasında üretilmekte olup birçok ayağa uyum sağlayacaktır. Yıpranmaya dayanıklı kauçuk tabanı sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz bu şık ve rahat Reebok spor ayakkabı Reebok outlet indirimlerinde daha uygun fiyatlarla satın alınabilmektedir.

2-) Reebok Classic Leather Ayakkabı

Reebok ayakkabı erkekler için hem klasik hem modern bir görüntü sunmaktadır. Reebok Classic Leather en sevilen Reebok erkek ayakkabılarındandır. Tabanı mükemmel bir tutuş sağlarken yumuşak deri yüzeyiyle rahat bir kullanım sunar. Hafif yastıklarla desteklenmiş orta tabanı sağlıklı ve konforlu bir deneyime yardımcı olur. Reebok Classic Leather’in kadınlar için olan modelleri de mevcuttur. Reebok Classic Leather’in erkekler için olan numaraları 40-46 numaralar arasıdır. En popüler Reebok erkek ayakkabılar Reebok indirim kuponu kullanımıyla avantajlı fırsatlarla edinilebilmektedir.

Reebok Ürünlerine Gelen Yorumlar

Product

Reebok Royal Glide Ayakkabı

Reebok spor ayakkabıların eski modellerini çok seviyorum. Bu nedenle Reebok Classic ayakkabılar spor ayakkabı alacaksam aklıma ilk gelen seçenekler oluyor. Reebok Royal Glide ayakkabı orijinal Reebok tasarımını yansıtıyor. Arka tabanındaki desteği ile saatlerce yürüsem bile ayaklarımda ağrı hissetmiyorum. Klasik Reebok kalitesiyle çok dayanıklı. Ayrıca 48,5 numaraya kadar üretiliyor benim gibi zor ayakkabı bulanlar için en önemli özelliklerden biri de bu. Normalde bu numaralarda ayakkabılar özel üretim olarak üretilir ve bu pahalıdır. Fakat Reebok indirimiyle hiç uğraşmadan hem daha kaliteli hem daha ucuza ayakkabımı alabildim.

Avatar
Musa Taze

Reebok Hakkında Daha Fazla Bilgi

Reebok Geleneksel İnsan Hakları Ödülleri

Reebok kuruluşu ve gelişimiyle emekle örülerek bugüne gelmiştir. Bu yolda ilerlerken herkese eşit fırsatlar tanımaya, çalışanlarına iyi şartlar sunmaya, müşterilerine saygı duymaya ve ırk, dil, din, cinsiyet ayırt etmeyen kapsayıcı bir politika izlemeye önem vermişlerdir. Bu yönde öncü bir atılımları daha olan Reebok’un tüm dünyanın ilgisini çeken Reebok Geleneksel İnsan Hakları Ödülleri organizasyonu büyük bir ilgiyle takip edilmektedir ve takdir toplamaktadır. Reebok 1988’den beri 30 yaş altı insan hakları eylemcilerine verilen ödülleri özel bir ödül töreniyle takdim etmektedir. Reebok’un bu organizasyonla amacı bulundukları ülkelerdeki faydalı insan hakları aktivistlerine destek olmaktır. Törende toplumsal cinsiyet, temel insan hakları, ırkçılık, dini ayrımcılık ve diğer birçok önemli toplumsal konuyla ilgili çalışmaları bulunan aktivistler ödüllere hak kazanmaktadır. Tören her sene New York’ta gerçekleşmekte olup dünyanın her yerinden 30 yaşını geçmemiş insan hakları aktivistleri bu törende ödül almaktadır. Reebok Geleneksel İnsan Hakları Ödülleri son derece prestijli bir tören olup birçok politikacı, devlet insanı ve ünlü isim törene katılmaktadır.

Reebok Black Friday Kampanyaları

Black Friday ilk olarak Amerika’da ortaya çıkan özel bir indirimli alışveriş dönemidir ve her yıl kasım ayında büyük bir alışveriş çılgınlığı yaşanmasını sağlar. Black Friday markaların en fazla önem verdiği dönemlerden biridir ve markalar en büyük kampanyalarını bu dönemde gerçekleştirmektedir. Reebok Amerika temelli bir markadır bu nedenle Black Friday kampanyalarını ülkemizde de başarıyla uyarlamaktadır. Türkiye’de Kara Cuma olarak tanınan bu döneme özel Reebok indirimleri spor severler tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Reebok indirim kodu ve Reebok indirim kuponu ile seçili ürünlerde geçerli %40 indirim fırsatı Black Friday’de sizleri beklemektedir. %40 Reebook indirimine dahil olan ayakkabılar arasında Reebok Classic, Reebok Aztrek, Reebok Royal Complete ve Reebok Royal Glide gibi en sevilen Reebok spor ayakkabılar dahildir. Ayrıca seçili Reebok erkek ayakkabı ve kadın ayakkabı modellerinde Reebok ayakkabı indirimleri %35 oranını bulmaktadır. Reebok Black Friday için özel koleksiyon spor giyim ürünlerinde de Reebok indirim kodu imkanını müşterilerine sunmaktadır. Reebok ayakkabı indirimleri ve diğer tüm ürünlerde geçerli Reebok indirim kuponu Black Friday döneminde hem Reebok mağazalarında hem internet sitesinde geçerlidir.

Reebok Cyber Monday İndirimleri

Cyber Monday yani bizdeki adıyla Siber Pazartesi Black Friday’den sonra markaların en fazla önemsediği indirim dönemlerinden biridir. Cyber Monday için tüm markalar büyük kampanyalar düzenlemektedir. Cyber Monday’in Black Friday’den en büyük farkı düzenlenen kampanyaların sadece internet satışlarında geçerli olmasıdır. Reebok Cyber Monday için birçok Reebok indirim kodu ve Reebok indirim kuponunu müşterileri için sunmaktadır. Bunlardan en fazla dikkat çekeni Reebok spor ayakkabılarda geçerli olan Reebok indirim kodudur ve %30 fiyat avantajı sağlamaktadır. Reebok classic indirimleriyle Reebok Classic Leather ayakkabı koleksiyonunda büyük sürpriz indirimler Cyber Monday dönemi için düzenlenmektedir. Cyber Monday Reebok indirimleri yalnızca ayakkabılarla sınırlı değildir. Birçok spor kıyafeti, tayt, eşofman ve sweatlerde çok büyük indirimler yapılmaktadır. Cyber Monday fırsatlarını takip etmenin en iyi yolu Reebok internet sitesinde üyelik oluşturmaktır.

Reebok hakkında bilgi

Reebok temelleri markanın resmi kuruluşundan çok daha önce atılmış bir spor ayakkabı ve giyim markasıdır. Reebok’un kurucusu Joseph William Foster çocukluğundan beri dünyanın en güzel ayakkabısını tasarlamayı hayal etti ve sürekli ayakkabı çizimleri yaparak tasarım dünyasına ilk adımı attı. 1900 yılında JW Works adlı ilk iş yerini açan Foster daha sonra şirketinin adını JW Fosters and Sons olarak belirlemiştir. 1958 yılında ise işi devam ettiren Foster’ın torunlarından bir tanesi markanın adını Reebok olarak belirlemiştir. Reebok, Danca'da “Rhebok” olarak geçer ve bir antilop türüdür. Mecazi anlamı ise hız ve zarafet olan bu kelime tamamiyle Reebok ayakkabıları tanımlayan en iyi seçenek olarak markanın kalıcı ismi olmuştur. Reebok genel merkezi bugün Amerika Massachusetts’te bulunmaktadır. Markanın bugün tüm hisselerini Adidas satın almıştır ve bu durum Türkiye dahil tüm dünyada geçerlidir. Fakat Reebok tasarımları, ürünleri ve markasıyla varlığını Adidas’a bağlı bir biçimde eskisi gibi sürdürmektedir. Büyük ve köklü bir marka olan Reebok dünyada olduğu kadar ülkemizde de popülerdir ve kalitesiyle kendisini kanıtlamıştır. Reebok ayakkabıları ile tanınmış olsa da bugün spor giyim ürünleri, aksesuarlar gibi birçok farklı ürünüyle spor tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir.

Reebok Adres

Genel Merkez Adresi: Mecidiyeköy, Rönesans Biz Plaza, Oğuz Sk. No:4, Şişli
34381 İstanbul

İletişim Reebok

www.reebok.com.tr/
yardım hattı: 0 (850) 502 61 42

Ayrıca, en popüler mağazalardaki indirim kodlarına ve tekliflere de göz atın

Marka Özellikleri

 • Üyelik programı
 • %100 orijinal ürün garantisi
 • Kolay iade ve değişim

Ödeme Seçenekleri

 • Kredi Kartı
 • Banka Kartı
 • Havale/EFT/BKM Express

Teslimat Seçenekleri

 • Ücretsiz teslimat
 • Hızlı teslimat
 • Ücretsiz iade
 • 90 gün içinde iade
 • Kurye / posta ile teslimat

İpuçları ve Püf Noktaları

1. Reebok’un Tarihi Gelişimi: J.W. Foster tasarımlarına henüz 14 yaşındayken başlamıştır. Onu yönlendiren kimse yokken ve ailesi de tamamen başka bir işle uğraşırken Foster dünyanın ilk çivili ayakkabı tasarımını gerçekleştirmiştir. Yaratmış olduğu tasarımların ilki ve en çok ses getirenlerden bir tanesi Reebok Foster ayakkabıdır. Şirketin ilk yıllarında Reebok olarak adlandırılmayan şirket bu ismi yıllar sonra almıştır. İlk çivili ayakkabı tasarlandıktan sonra koşu ayakkabıları için tabanda yer alıp hem daha iyi bir hız hem de rahatlık sağlayan Pump sistemi adını verdiği sistemi tasarlamıştır ve bunu çivili ayakkabı sistemi ile birleştirmiştir. Günümüzde hala Pump sisteminin geliştirilmiş biçimleri koşu ayakkabılarında kullanılmaktadır. Foster 1924 yılında olimpiyatlarda kullanılması için koşu ayakkabısı tasarımlarını sunmuştur. Bu çivili koşu ayakkabısı Sporu Değiştiren Ayakkabılar kitabında yer almaktadır. Reebok marka ismini aldığı 1958 yılından sonra da Foster’ın öncü ruhuyla üretmeye devam etmiştir. 1979 yılı Reebok için dönüm noktası olmuştur. Çünkü Uluslararası Chicago Sneaker Ticaret Fuarı’na katılmışlar ve ünlü Amerikalı iş insanı Paul Fireman Reebok’un tasarımlarını fark etmiştir. Bu tasarımları çok beğenen Paul Fireman Reebok’un Amerika’nın bütününde satışını yapmak üzere bir anlaşma yaptı. Çok geçmeden yeni tasarımlarını tüm Amerika’da tanıtma imkanı bulan Reebok sadece 2 yılda yaklaşık 2 Milyon dolar değerinde satış yapmayı başardı. Şirketin hisselerinin tümünü 2005 yılında Adidas satın almıştır fakat Reebok markası mevcudiyetini ve ismini korumaya devam etmektedir.

2. Kadınlara Özel İlk Ayakkabı: Reebok ayakkabı tasarımlarında geçmişten bugüne öncü bir marka olmuştur. İlk çivili ayakkabı, ilk koşu ayakkabısı gibi önemli atılımlardan sonra spor yapan kadınlara özel ilk ayakkabıyı üreten marka yine Reebok olmuştur. 1982 yılında üretmiş olduğu kadınlar için özel spor ayakkabının en önemli özelliği kadınların o yıllarda daha fazla ilgi gösterdiği dans, aerobik, step gibi hız gerektiren kardiyovasküler egzersizler ve danslarda kullanıma tamamen uygun bir ayakkabı olmasıydı. Dünyada bir ilke imza atan Freestyle adı verilen bu ayakkabı üretildiği yıllarda çok konuşulmuş, kendinden sonraki markalara öncü olmuş ve spora düşkün kadınlar tarafından satın alınarak büyük satış rakamlarına ulaşmıştır.

3. Reebok Ürün Değişimi Uygulaması: Reebok ayakkabı ve spor giyim ürünleri satan bir markadır. Ayakkabı satan markalarda internetten alışveriş yapılırken zaman zaman numara uyuşmaması ya da ayakkabının kalıbının ayağa uymaması gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Böyle bir durumda müşteriler çoğunlukla ürünü iade etmek yerine aynı modelin farklı bir numarasını ya da farklı bir modeli değişim yoluyla satın almak istemektedirler. Fakat birçok firma bu imkanı sunmamakta, yalnızca ürün iadesi kabul etmektedir. Reebok ise müşteri memnuniyetine büyük önem veren bir marka olduğu için ürün değişimi uygulamaktadır ve bu durum müşterilerinde memnuniyet yaratmaktadır. Ürünlerinizi değiştirmek istediğinizde tek yapmanız gereken Reebok müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek ve ürünleri belirtilen adrese karşı ödemeli olarak göndermektir. Reebok’ta ürün değişimi uygulaması tamamen ücretsizdir. Eğer beğendiğiniz ürün ile satın almış olduğunuz ürün arasında fiyat farkı varsa ve siz daha fazla ödediyseniz aradaki farkın iadesi size yapılacaktır. Eğer almayı düşündüğünüz ürün satın almış olduğunuz üründen daha pahalıysa bu durumda sizinle iletişime geçilecek ve ödemeyi tamamlayabilmeniz için gerekli bilgiler verilecektir. Ürün değişimi uygulamasından yararlanabilmeniz için ürünlerin kullanılmamış ve yeniden satılmak için uygun olması gerekmektedir.

Top 30
Temmuz Ayının Mağazaları

Süresi geçmiş indirim kuponları

Reebok müşterileri neler düşünüyor?

Senin görüşün
Mağazayı derecelendirin
*en az 50 karakter içermeli
Görüşün için teşekkürler!
 • rahat ayakkabı

  Cengiz Bahar
  5 / 5
  05.08.2019
  Reebok her ne kadar genç nesile hitap ediyor gibi görünse de ben anneme alıyorum çünkü Reebok ayakkabıların ortepedik yapısı çok rahat