• İndirim Kodu

  %60+ Hotels.com İndirim Kodu -Black Friday!

  Hotels.com'da %60'a varan indirimlere ek %12 indirim sağlayan indirim kodunuzu hemen kullanın tatilin keyfine varın!

  Belirsiz
  240
  Kuponu İzleyen
  240
  Kuponu Kullanan
  Kodu göster
  Fırsata göz at
  kodTestowy
  Hotels.com sayfasına git
  Kopyalamak için kodun üstüne tıklayın
  Ve kodu Hotels.com sayfasındaki alışveriş sepetindeki kutucuğa yapıştırın

  Koşullar:

  Kupon şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kampanya

  Hotels.com'da %40 Kış İndirimi!

  Hotels.com'da Kış İndirimi fırsatları başladı! Çok kısa süreliğine geçerli bu kampanyadan yararlanmak için hemen tıklayın ve Hotels.com indirim kodu gerektirmeyen bu fırsatı kaçırmayın!

  Belirsiz
  279
  Kuponu İzleyen
  279
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kampanya Önerilen

  Hotels.com'da %40 Kış Güneşi İndirimi!

  Yurt ve yurtiçi rezervasyonunu %40 daha ucuza yapmak istiyorsan hotels.com'da kış güneşi indirimlerine hemen göz at, tatilin ucuza gelsin! Hotels.com indirim kodu gerekmeksizin ucuza tatilin tadını çıkarın!

  Belirsiz
  272
  Kuponu İzleyen
  272
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kampanya Önerilen

  Hotels.com'dan 10 Geceye 1 Gece Konaklama Hediye!

  Tek konaklama ya da birden çok seyahatte 10 gece topla, istediğin otelde ücretsiz bir gece hediye gelsin! Fırsatı yakalamak için acele et! Hotels.com indirim kodu gerekmemektedir.

  Belirsiz
  77
  Kuponu İzleyen
  77
  Kuponu Kullanan
  Kampanyaya git

  Koşullar:

  Teklif şu tarihe kadar geçerlidir:
  Süresiz kullanılabilir
  İstisnalar:
  Teklif stoklar bitene kadar geçerlidir, diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez, hediye kartlarında ve hediye çeklerinde geçerli değildir
 • Kullanışlı bilgi

  Tarayıcı eklentimiz sayesinde, alışveriş yaparken otomatik olarak Hotels.com mağazasına bir indirim kodu ekleyin!

  Eklentimizi yüklemeniz sadece 30 saniye sürecek ve %100 ücretsiz olarak yararlanacaksınız! Bu sayede alışveriş yaparken tüm indirim kodlarını doğrudan sepette otomatik olarak test edeceksiniz. Denemeye değer, gerçekten işe yarıyor!

  Chrome tarayıcına ekle

Hotels.com Kuponlar

Tip İndirim detayları Son kullanma tarihi
İndirim Kodu %60+ Hotels.com İndirim Kodu -Black Friday! Belirsiz
Kampanya Hotels.com'da %40 Kış İndirimi! Belirsiz
Kampanya Hotels.com'da %40 Kış Güneşi İndirimi! Belirsiz

Benzer mağazalardaki indirim kodu ve kampanya kuponlarına göz atmaya değer!

Hotels.com mağazasının bugüne özel en sıcak indirim kodu ve kampanyalarını keşfet!

Türkiye için en popüler tatil mekanlarında, yılın en rağbet gören dönemlerinde bile istediği otelde en avantajlı fiyatlarla konaklamayı kim istemez ki? Bunun için hotels.com’ un erken rezervasyon fırsatlarını, düzenlediği kampanyaları takip etmen yeterli. Tüm bunların haricinde alerabat'ın hotels.com'a özel  indirim kodu kampanyaları sayesinde bu sene tatil planları her zamankinden daha zevkli. İnsanları hayatta en mutlu eden düşünce elbetteki tatildir. Herkesin tatil anlayışı farklı olsa da tatil tercihlerimizde en büyük rol oynayan düşüncesi bizim için farklı bir yerde belirli bir süre konaklayacak olmak. Tatil düşüncesini sınırlarını belirleyen bir diğer unsur ise elbette ki bütçe. Bu iki temel alt başlık, tatilcilerin beklentileri, merakları, enerjileri doğrultusunda çeşitlenecektir ancak hayallerimizi kısıtlamamıza hiç gerek yok aslında. 

İşte bu noktada dünya çapında hizmet veren güvenilir otel ve seyahat sitesi olan hotels.com tam sana göre. Dünya genelinde, hem büyük zincir otelleri hem de bağımsız ve butik otelleri içeren geniş yelpazesiyle her bütçeye uygun konaklama alternatifi sunuyor.

Sunulan otellerin kapasitesi, giriş çıkış saatleri, konumuna ilişkin detaylar, ulaşım imkanları, oda seçenekleri, bu seçenekler doğrultusunda sunulan hizmeler hakkında ayrıntılı bilgileri hotels.com’ da bulabilirsiniz. Otelin, konaklama tipi, hizmet standardı, misafir yorumları, detaylı fotoğrafları da detaylarıyla belirtilir.

Hotels.com bültenine abone olmanız halinde seçtiğiniz kriterlere uygun otellere ait sürpriz kampanyalardan haberdar edilirsiniz ya da size özel fırsatlardan vakit kaybetmeden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca akıllı telefon kullanıcıları için, hotels.com’ un mobil uygulaması, bir çırpıda gidilen plansız tatillerde, rezervasyon işinin son dakikaya bırakıldığı durumlarda hayat kurtarıcıdır. Bölgedeki indirimler özelliğinden o lokasyonda yer alan otellerin en avantajlı fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca seçili otellerin hotels.com’ a özel olarak uyguladığı gizli fiyatlar üzerinden rezervasyon yaptırma şansına sahip olabilirsiniz.

Hotels.com’ un bir diğer güzelliği ise yaptırdığınız 10 gecelik rezervasyon sonucunda 1 gece ücretsiz rezervasyon hakkı kazanmanız. Dünyanın farklı yerlerinde hotels.com üzerinden yaptığınız rezervasyonlarda farklı zamanlarda yapılmış olan toplamda 10 gecelik konaklama sonucunda 1 gece ücretsiz konaklama hakkı kazanabiliyorsunuz. İşi gereği sürekli gezen ve otellerde konaklamak durumunda olan biriyseniz, hotels.com sayesinde bu geziler sizin için kazançlı bir oyuna dönüşecektir.

Site içinde ister otel adıyla isterseniz seçeceğiniz lokasyona, konaklayacağınız tarihe ve kişi sayısına göre arama seçeneklerini kendiniz filtreleyebilirsiniz. Bu filtrelemeyi yine misafir memnuniyeti, civardaki merkezi ve önemli yerlere mesafe, fiyat, yıldız sayısı, mekanın bilinirliği üzerinden de yapabilirsiniz.

Örneğin Bodrum için bu yaz tatil yapacağınız tarih aralığını belirttiğinizde o tarihte müsaitliği olan tüm otelleri sıralıyor. Bu otellerin o tarihler için geçerli güncel avantajlarını, siteye özel kampanyalarını gösteriyor ve seçilen lokasyonda en son hangi otel için nereden rezervasyon yapıldığını belirten bildirimler görerek piyasanın güncel nabzını tutma şansı sunuyor.

Ya da Antalya 5 yıldızlı hizmet veren otellerin en yoğun olduğu şehir üstelik bir uçtan diğerine tüm ilçeleri ve akdenizin en müstesna plajlarıyla tam bir turizm cenneti olduğu için seçenekler arasında kafanız karışabilir. Ancak hotels.com sayesinde bu gibi karmaşalar yaşamayacaksınız bile. Güncel olarak kimlerin bu bölgede hangi otellere baktığı da yien anlık bildirimlerle size iletiliyor. Sizin düşündüğünüz tek şek nasıl bir plajda denize girmek istediğiniz olmalı. İster bildirimler doğrultusunda önceliklendirin isterseniz üyeliğiniz sayesinde gizli fiyat uygulamalarını görüntüleyin.

Daha butik bir tatil ve konaklama tercih edenlerdenseniz Marmaris tam size göre. Doğası ve deniziyle yeryüzündeki cennet tanımının karşılığı olan bu harika yerde hangi plaja, hangi antik kente yakın olmak istiyorsanız seçiminizi buna göre filtreleyebilirsiniz. Butik otellerin oda kapasitesi az olması ve çok rağbet görmeleri sonucunda yer bulmak biraz şans gibi görünse de sitede belirtilen otellerin kampanyalı fiyatlardan kaç oda kapasitesi kaldığı da görüntüleniyor. Hangi koy, hangi köy ya da hangi konsept sizi mutlu edecekse önce ona karar verin gerisini hotel.com’ a bırakın.

Hotels.com’  a tatilinizden beklentilerinizi yazmanız yeterli. O sizi gerektiği şekilde yönlendirecek, bütçenize ve beklentilerinize en uygun konaklama alternatiflerini sunacaktır.

Ayrıca gideceğiniz yere ilişkin detaylı bilginiz yoksa hotels.com civarda gidilip görülmesi gereken yerler hakkında da size önerilerde ve bilgilendirmede bulunuyor.

Hotels.com, yaptırmış olduğunuz rezervasyonu herhangi bir sebeple iptal etmeniz halinde iptal ücreti talep etmez ve müşterilerini mağdur etmez.

Hotels.com’  da belirtilen oteller ve seçilen odalar için sunduğu fiyatları taahhüt eder. Müşteri hizmetleriyle ilgili her türlü soru ve sorun için 0212 375 52 26 numaralı numaradan bilgi ve destek alabilirsiniz. (Pazartesi – Cuma günleri / Saat 09.00 – 22.00 arasında) Hotels.com üzerinden yaptığınız rezervasyonlarda yaşanan aksaklıklarda civarda müsait olan diğer anlaşmalı otellere yönlendirilir ve fiyat farkı ödemek durumunda kalmazsınız.

-Tatil yapmak istediğiniz yere henüz karar vermemiş olabilirsiniz, Bodrum, Marmaris, Kuşadası, Antalya… Hiç vakit kaybetmeden güncel indirim fırsatlarına göz atıp seçenekleri inceleyebilir, süper kampanya fiyatlarıyla online erken rezervasyon yapabilirsiniz.

Hotels.com sadece online otel rezervasyon sitesi değil, dünya çapında her şehir ve turistik bölge için sizi bilgilendiren ve yönlendiren seyahat rehberinizdir. Bu sene hayalinizdeki tatili bilinmeyen bir başka zamana ertelemeyin. Hemen hotels.com’ a gelip hayallerinizin tatilini organize edin. Hayallerinizi bütçenize uydurmayın, bırakın alerabat.com ve hotels.com işbirliğiyle sizin yerinize biz halledelim.

Ayrıca, en popüler mağazalardaki indirim kodlarına ve tekliflere de göz atın

Marka Özellikleri

 • Üyelik programı
 • Sık sık gerçekleşen indirim kampanyaları
 • Kolay iade ve değişim
 • Fiyat Eşleştirme

Ödeme Seçenekleri

 • Kredi Kartı
 • Banka Kartı
 • Taksit Seçeneği

Teslimat Seçenekleri

 • Ücretsiz iade
 • E-mail ile gönderim

Top 30
Mayıs Ayının Mağazaları

Süresi geçmiş indirim kuponları

Hotels.com müşterileri neler düşünüyor?

Senin görüşün
Mağazayı derecelendirin
*en az 50 karakter içermeli
Görüşün için teşekkürler!
Öğe yok