Okula Dönüş İndirimleri
Okul Alışverişini Daha Uyguna Yapabilirsin!

  • En beğenilen mağazalar
  • Kategoriler
Öğe yok

2020 Okula Dönüş indirimleri burada!

Yaz tatilinin yavaş yavaş sonlarına doğru ilerliyoruz. Milyonlarca öğrenci okula başlamak için heyecanla bekliyor. Heyecan öğrencilerde ve ailelerinde aynı zamanda tatlı bir telaş halini almış durumda. Dahası öğrencilerimiz ve aileleri için sağlığına dikkat etmek, özveri ve çaba ile kendini korumak daha da önemli bir hale gelecek. Bunun için öğrenciler bağışıklığa dikkat edip iyi beslenmeli ve azami olarak temastan kaçınmalı, çeşitli sağlık ekipmanları kullanılmalı.

Okul deyince aklımıza gelen bir çok şeyden bazıları kuşkusuz kısa teneffüs saatlerinde kurulan güzel dostluklar, değerli arkadaşlar ve vefakar öğretmenlerdir. Hangimiz öğretim hayatımız sonrası okulu özlemedi ki! Uzun geçen bir yaz tatili sonrası okula nasıl koşturduğunuzu hatırlayın. Çocuklarımızın da özleminin arttığı arkadaşlarına ve öğretmenlerine yüz yüze kavuşmayı iple çektiği bu günlerde biliyoruz ki çocuklarımızın okula geri dönmesine az kaldı. Bir gün güzel kıyafetlerini giyecek, çantalarına defter kitapları dolduracak ve yola çıkacaklar. O gün her şeyleri tam olsun bir eksikleri olmasın diye okulların açılmasının arifesinde sizin için Okula Dönüş İndirimlerini araştırdık. Tüm indirimlere Alerabat aracılığıyla bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bütün fırsatları, uygun fiyatlı ürünleri sizin için tek bir yerde topladık. Okul alışverişini ucuza getireceksiniz. Okul ihtiyacı dendiğinde akla ihtiyaç olarak defter, kitap, kalem, silgi gibi kırtasiye alışverişi geliyor. Ancak yeni nesil ve modern çağ için sadece bunlarla bitmiyor dediğinizi duyar gibiyiz. Listemizde tabii ki giyim ürünleri ve ayakkabılar da bulunuyor, okula giderken öğrencilerin kıyafetleri tam olsun üşümesinler diye! Yazın bitmeye yüz tuttuğu soğuk havaların yaklaştığı bir mevsimde elbette çocuklarımızın üst başını da düşünmek gerekiyor. Sadece kıyafet yeterli mi hayır! Uzaktan eğitim ihtiyaçlarını giderecek tablet, bilgisayar gibi ürünlere de buradan kolaylıkla uygun fiyata erişeceksiniz. Artık eğitimin bir ayağının uzaktan olacağını ve online eğitimin hayatımızda gittikçe daha fazla yer tutacağını söylemek ve kabul etmek gerekiyor. Gelecekte çocuklarımızın online eğitime katılmalarını kolaylaştırmak adına çeşitli elektronik ürünlere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Eğer listelersek temelde ortaya bazı ihtiyaç kalemleri ortaya çıkacaktır. Bunlar:

Kalem, defter, silgi gibi çeşitli kırtasiye ürünlerini bulabileceğiniz D&R, İdefix mağazalarında uygun fiyatlar ve dev indirimlerle karşılaşacaksınız. Üstelik 60 TL İdefix indirim kodu ve 100 TL’ye varan D&R indirim kodu fırsatları da cabası. Kitap alışverişi için de bu siteleri tercih ettiğinizde bir çok kampanya ile karşılaşacaksınız. Bir çok roman ve hikaye kitabında olduğu gibi eğitim kitaplarında da indirim sizi bekliyor. Bu mağazalarda Faber Castell indirim kampanyası ile 40 TL alışverişe 10 TL indirim kazanabilirsiniz.

Artık öğrenciler önlük veya forma giymiyor olabilirler ancak yine de okul için uygun kıyafetlere ihtiyaç duyuyorlar. Hem cebinizi yakmayan hem de çocuğunuzu ve sizi mutlu edecek bu mağazalar tam size göre! LC Waikiki, Defacto, Koton, Trendyol, n11.com, Flo, Morhipo, Modanisa mağazalarının okula dönüş indirimlerini, indirim kodlarını keşfetmek ve çocuğunuza uygun binlerce ürün arasından özgürce seçim yapmak için buyurun fırsatlar burada!

Teknoloji hayatımızda çok büyük yer tutuyor. Elimizden akıllı telefonları bırakmadığımız, bilgisayarlarımızda ayrılmakta zorluk yaşadığımız bir dönemden geçiyoruz. Haliyle yeni dönem çocuklar da artık sokakta koşup oynamak yerine teknolojik cihazlarla ilgilenmeyi tercih ediyor. Ancak teknolojinin v elektronik cihazların da hayatımızda bir o kadar pozitif etkileri var! Eğitim artık hiç düşünmediğimiz bir yere evirilerek teknolojik cihazların sunduğu kolaylıklardan yararlandı. Artık çocuklar sadece bilgisayar oyunu oynamıyor aynı zamanda derslerine de bilgisayar veya akıllı telefon aracılığıyla katılıyor. Bu katılımı kolaylaştırmak için Media Markt, Teknosa, Gittigidiyor, N11 gibi sitelerden fırsatlar paylaştık. Siz de bu okula dönüş indirimlerinden yararlanın!

Hijyen ve temizlik ürünleri, dezenfektanlar, el temizleyiciler, maskeler… Kalabalık ortamda veya dışarıda bulunduğumuzda ihtiyacımız olan ürünler. Elbette ki öğrencilerimiz de bu gibi ürünlere ihtiyaç duyacaklar. Okullar açılmadan önce okula dönüş indirimleri kapsamında bu ürünleri çok uygun fiyatlara Gratis ve Trendyol’dan edinebilirsiniz.

Okullar Ne Zaman Açılıyor?

Okullar bu sene resmi olarak 31 Ağustos 2020 tarihinde açılacaktır. Ancak bu tarihte örgün eğitime değil uzaktan eğitime başlanacağı belirtilmektedir.

Örgün Eğitim Ne Zaman Başlıyor?

Örgün eğitime yani yüz yüze eğitime başlangıç tarihi olarak 21 Eylül belirlenmiştir. Bu tarihten itibaren eğitimin yüz yüze yapılacağı planlanmıştır.

Çocuklarımıza zihin açıklığı ve başarılar dileriz!